lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вход в кабинет    Регистрация
Всего 4220 компаний
Аренда выделенного сервера

Право24 (юридическая компания)

Право24 (юридическая компания) 16278
Адрес:
21018, г. Винница, ул. Пирогова, 39, офис 516 (5-этаж) [ТРК "АНАСТАСИЯ"] на карте
Тел.:
(0432) 50-20-20
(050) 445-52-52
(067) 430-96-44
(0432) 50-82-15 [факс]
Web-адрес: www.pravo24.ua

Онлайн (Online) юридичне обслуговування (від 1000 грн.)

Комплекс юридичних послуг, які не потребують фізичного контакту між клієнтом та юристом, надаються з використовуванням: телефону, email, Skype, Icq та інші технічних засобів. Клієнт компанії може знаходитись в будь якій країні світу, головне щоб у нього був доступ до інтернету і Він завжди своєчасно отримає потрібну юридичну консультацію, потрібний документ або правовий висновок по питанню що його цікавить. 


Реєстрація (створення) юридичної особи (від 1500 грн.)

Підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській уРеєстрація (створення) юридичної особи — це підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській установі. Вартість юридичних послуг 1500 грн. + додаткові витрати на реєстрацію.


Підготовка та правовий аналіз договорів, контрактів, угод (правочинів) (від 200 грн.)

  Підготовка (створення, складання) ексклюзивного договору (контракту, угоди) згідно вимогам Клієнта. Правовий аналіз та внесення змін, поправок до договорів з метою захисту інтересів клієнта та відповідності договорів діючому законодавству. Підготовка, аналіз та внесення змін до зовнішньоекономічних (договорів , контрактів, угод); Підготовка акціонерних договорів , договорів між учасниками ТОВ. Ведення переговорів при укладенні договорів, контрактів, угод (правочинів). 


Юридичний дью дилі́дженс (від 15 000 грн.)

 Призначений для формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування. Due Diligence, дью-ділідженс (англ. due diligence - належна сумлінність) - це процедура формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування. Включає в себе: -перевірку достовірності наданої інформацію та документів ; -перевірку юридичних ризиків при укладенні угод; -перевірку податкових ризиків при укладенні угод; -перевірку правильності запропонованого плану при -укладенні та завершенні угод; -перевірку правильності оформлення всіх необхідних документів і відповідність їх вимогам діючого законодавства; Проводиться при угодах по придбанню\продажу бізнесу , угодах купівлі-продажу майнових комплексів, при укладенні угод по поглинанню\злиттю компаній.


Абонентне юридичне обслуговування (від 2000 грн.)

  Комплекс юридичних послуг визначених та погоджений сторонами, з фіксованою обов'язковою щомісячною абонентською оплатою при умові укладанні договору про надання відповідних послуг на строк не менше одного року.


Супроводження купівлі-продажу бізнесу, земельних ділянок, об’єктів нерухомості корпоративних прав(акцій) (від 2000 грн.)

Аналіз документів від законності набуття права власності на об'єкт до моменту та права відчуження об’єкту, з метою визначення ступеню ризику виникнення подальших проблем або можливості втрати об'єкту покупки.


Ведення справ в судах (від 3000 грн.)

Комплекс юридичних послуг, що складаються: - Аналізу документів; - Оцінки перспектив вирішення спору в суді; - Підготова позовних заяв, апеляційних скарг, касаційних скарг та інших процесуальних документів; - Представництво інтересів Клієнта в усіх судових інстанціях.


Податкове планування правочинів (угод, договорів, контрактів), у тому числі ЗЕД (від 1000 грн.)

Проводиться для прогнозування податкових наслідків , які в свою чергу завдяки юридичним механізмам, допоможуть оптимізувати податкове навантаження та уникнути порушень податкового законодавства та подвійного оподаткування.


Комплекс юридичних послуг по стягненню заборгованості (від 1500 грн.)

- Аналіз документів та дослідження обставин справи;
- Оцінка перспектив, підготовки процесуальних документів; -Представництво інтересів Клієнта у суді та робота з державною виконавчою службою.


Юридичний та/або бухгалтерський аутсорсинг (від 4000 грн.)

Юридичний та/або бухгалтерський аутсорсинг — це делегування функцій юриста та/або бухгалтера, юридичного чи то бухгалтерського відділу або певних напрямків зовнішній компанії.


Захист бізнесу від ворожих поглинань (від 3000 грн.)

Розробка попереджувальних заходів по захисту бізнесу: надання рекомендацій по побудові оптимальної структури володіння акціями, частками, внесення необхідних змін до установчих документів, розробка документів по захисту конфіденційної інформації, перерозподілу функцій між виконавчими органами Компанії і Холдингу, розробка трудових контрактів з менеджментом, розробка структури активів.


Підготовка заперечень на акт перевірки податкових та митних органів (від 1000 грн.)

Підготовка заперечень на акт податкових або митних органів включає: - Аналіз акту перевірки на відповідність законодавству; - Розробку правової стратегії захисту інтересів Клієнта; - Підготовку обґрунтування правомірності дій Клієнта; - Підготовка заперечень у письмовому вигляді.


Оскарження рішень податкових та/або митних органів (від 3000 грн.)

Правовий аналіз документів податкової перевірки на відповідність законодавства;
- Підготовка заперечень на акт перевірки;
- Підготовка скарг ( при адміністративному оскарженні);
- Підготовка позовної заяви та представництво інтересів в адміністративних судах;
- Підготовка апеляційних, касаційних скарг.


Ведення бухгалтерського та податкового обліку юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців (від 1000 грн.)

 Ведення бухгалтерського та податкового для підприємств, та окремі бухгалтерські послуги. Бухгалтерський аутсорсинг.


Складання (розробка) внутрішніх корпоративних документів (від 2000 грн.)

Компанії. Аналіз організаційної, управлінської структури і бізнес-процесів Клієнта. Надання рекомендацій щодо документів Компанії удосконалення організаційної структури і підготовка корпоративних документів : трудових договорів, посадових інструкцій, колективних договорів, договорів про повну матеріальну відповідальність, правил внутрішнього трудового розпорядку, угод про конфіденційність, положень про комерційну таємницю та інших документів.


Юридичні консультації (усні, письмові) (від 100 грн.)

На Ваші питання нададуть відповіді адвокати та професійні юристи, які мають досвід та практику.  


Адвокат: захист у кримінальних справах.

Захист у кримінальних справах — це захист фізичних осіб на стадіях дізнання, попереднього слідства, судового розгляду у кримінальних справах; Від 3000 грн.


Послуги адвоката при при розірванні шлюбу та\або поділі майна (від 1000 грн.)

Підготовка адвокатських запитів, проведення переговорів від імені Замовника, представництво інтересів в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг.


Послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення (Від 1000 грн.)

Підготовка адвокатських запитів, захист прав в органах державної влади, представництво інтересів замовника в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг та інших документів.


Представництво інтересів в судах по цивільних спорах (від 3000 грн.)

Представництво інтересів в судах по цивільних спорах це: підготовка адвокатських запитів, проведення переговорів з іншою стороною, представництво інтересів в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг та інших документів.


Підготовка адвокатських запитів (від 1000 грн.)

Підготовка адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органів державної влади, місцевого самоврядування громадських об'єднань, підприємств та організацій про вистрибування необхідної інформації чи документів, для збору відомостей та фактів, що можуть бути використані як докази у кримінальних, цивільних, господарських справах та справах про адміністративні правопорушення. За ненадання відповіді на адвокатський запит передбачена адміністративна відповідальність.


Рубрики: Юридические услуги, Страхование » Адвокаты
Юридические услуги, Страхование » Разработка и подготовка документации
Юридические услуги, Страхование » Юридические услуги
Фото
Новости Новости (4) | Товары Товары (21) | Отзывы Отзывы (0) | Написать письмо Написать письмо

Отзывы (0):

Добавить отзыв
Написать письмо

Новости

Фото Подробное описание Период действия
Право24 (юридическая компания)
Зміни до Законодавства: За що, з 25 травня 2015 року, зможуть штрафувати керівників підприємств.

  В зв'язку з прийняттям  Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів україни щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів  до 25 травня 2015 року всі підприємства (крім державних і комунальних) зобов'язані подати державному реєстратору інформацію про свого кінцевого власника. Обов’язок поширюється як на новостворених юридичних осіб так і на тих, які зареєстровані до набуття чинності законом. Новостворені юридичні особи розкриватимуть інформацію під час реєстрації створення юридичної особи юридичні особи а ті, що зареєстровані до набуття чинності вищевказаних змін, розкривають вищевказану інформацію протягом шести місяців з моменту набуття законом чинності, а саме до 25 травня 2015 року. За невиконання цього обов’язку передбачена міністративна  відповідальність у вигляді штрафу від 5 100,00 грн. до 8 500,00  грн. Звертаю вашу увагу, що  штрафувати будуть не підприємство, а особисто його керівника.

Довідка:

Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - фізична особа, яка незалежно від формального володіння має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи безпосередньо або через інших осіб, що здійснюється, зокрема, шляхом реалізації права володіння або користування всіма активами чи їх значною часткою, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування, а також вчинення правочинів, які надають можливість визначати умови господарської діяльності, давати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління, або яка має можливість здійснювати вплив шляхом прямого або опосередкованого (через іншу фізичну чи юридичну особу) володіння однією особою самостійно або спільно з пов’язаними фізичними та/або юридичними особами часткою в юридичній особі у розмірі 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі.

При цьому кінцевим бенефіціарним власником (контролером) не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником) або є тільки посередником щодо такого права;

Працівники Юридичної компанії "Право24" пройшли спеціальне навчання по здійсненню первинного фінансового моніторингу та надають послуги по супроводженню внесення відомостей в ЄДР про кінцевого бенефіціарного власника.


 
Юридична компанія "Право24"
офіс: 050-445-52-52
офіс: 067-430-96-44
офіс: 0432-50-20-20
приватний: 050-312-87-47
www.pravo24.ua
05.05.2015 - 05.05.2015
Право24 (юридическая компания)

12 січня 2015 року, нарешті Юридична компанія «Право24» відсвяткувала Новий рік. Святкування було не звичним, більш добрішим та щирішим, ніж новорічні свята минулих років.

Враховуючи події, які у нас сьогодні в державі, ми відмовились від традиційного корпоративну ресторанного типу. А кошти витратили на доброчинність, надавши пряму допомогу Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей - знедолених неповнолітніх та дітей-сиріт, які залишились без опіки батьків і потребують уваги та соціальної підтримки.

Але найбільше цим діткам потрібна увага, так як матеріально вони більш менш забезпечені . Після відвідання центру деякі наші працівники плакали . Ми отримали урок доброти і милосердя . Це набагато важливіше ніж корпоративний дух. Це звичайно не Ice Bucket Challenge, але радимо спробувати…

02.02.2015 - 02.02.2015
Право24 (юридическая компания)

У 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Зазначене обмеження не поширюється:

з 1 січня 2015 року на перевірки суб’єктів господарювання, що ввозять на митну територію України та/або виробляють та/або реалізують підакцизні товари, на перевірки дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензій, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, відшкодування податку на додану вартість;

з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Пунктом 27 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України передбачено , що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Керуючий партнер Юридичної компанії «Право24» 
Ксенія Кукуть

02.02.2015 - 02.02.2015
Право24 (юридическая компания)

11 декабря 2012 прошло награждение победителей акции «Народный бренд-2012». Юридическая компания «Право24» стала победителем в номинации "юридические услуги".

05.02.2013 - 07.03.2013

Товары

Вид Фото Название товара Подробное описание Цена Добавлено
Услуга Право24 (юридическая компания) Онлайн (Online) юридичне обслуговування (від 1000 грн.) Комплекс юридичних послуг, які не потребують фізичного контакту між клієнтом та юристом, надаються з використовуванням: телефону, email, Skype, Icq та інші технічних засобів. Клієнт компанії може знаходитись в будь якій країні світу, головне щоб у нього був доступ до інтернету і Він завжди своєчасно отримає потрібну юридичну консультацію, потрібний документ або правовий висновок по питанню що його цікавить. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Реєстрація (створення) юридичної особи (від 1500 грн.) Підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській уРеєстрація (створення) юридичної особи — це підготовка проектів установчих документів, реєстрація у державного реєстратора, замовлення печатки та відкриття рахунку в банківській установі. Вартість юридичних послуг 1500 грн. + додаткові витрати на реєстрацію. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Підготовка та правовий аналіз договорів, контрактів, угод (правочинів) (від 200 грн.) Підготовка (створення, складання) ексклюзивного договору (контракту, угоди) згідно вимогам Клієнта. Правовий аналіз та внесення змін, поправок до договорів з метою захисту інтересів клієнта та відповідності договорів діючому законодавству. Підготовка, аналіз та внесення змін до зовнішньоекономічних (договорів , контрактів, угод); Підготовка акціонерних договорів , договорів між учасниками ТОВ. Ведення переговорів при укладенні договорів, контрактів, угод (правочинів). договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Юридичний дью дилі́дженс (від 15 000 грн.) Призначений для формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування. Due Diligence, дью-ділідженс (англ. due diligence - належна сумлінність) - це процедура формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування. Включає в себе: -перевірку достовірності наданої інформацію та документів ; -перевірку юридичних ризиків при укладенні угод; -перевірку податкових ризиків при укладенні угод; -перевірку правильності запропонованого плану при -укладенні та завершенні угод; -перевірку правильності оформлення всіх необхідних документів і відповідність їх вимогам діючого законодавства; Проводиться при угодах по придбанню\продажу бізнесу , угодах купівлі-продажу майнових комплексів, при укладенні угод по поглинанню\злиттю компаній. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Абонентне юридичне обслуговування (від 2000 грн.) Комплекс юридичних послуг визначених та погоджений сторонами, з фіксованою обов'язковою щомісячною абонентською оплатою при умові укладанні договору про надання відповідних послуг на строк не менше одного року. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Супроводження купівлі-продажу бізнесу, земельних ділянок, об’єктів нерухомості корпоративних прав(акцій) (від 2000 грн.) Аналіз документів від законності набуття права власності на об'єкт до моменту та права відчуження об’єкту, з метою визначення ступеню ризику виникнення подальших проблем або можливості втрати об'єкту покупки. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Ведення справ в судах (від 3000 грн.) Комплекс юридичних послуг, що складаються: - Аналізу документів; - Оцінки перспектив вирішення спору в суді; - Підготова позовних заяв, апеляційних скарг, касаційних скарг та інших процесуальних документів; - Представництво інтересів Клієнта в усіх судових інстанціях. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Податкове планування правочинів (угод, договорів, контрактів), у тому числі ЗЕД (від 1000 грн.) Проводиться для прогнозування податкових наслідків , які в свою чергу завдяки юридичним механізмам, допоможуть оптимізувати податкове навантаження та уникнути порушень податкового законодавства та подвійного оподаткування. договорная 30.10.2012
Услуга отсутствует Комплекс юридичних послуг по стягненню заборгованості (від 1500 грн.) - Аналіз документів та дослідження обставин справи; - Оцінка перспектив, підготовки процесуальних документів -Представництво інтересів Клієнта у суді та робота з державною виконавчою службою. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Юридичний та/або бухгалтерський аутсорсинг (від 4000 грн.) Юридичний та/або бухгалтерський аутсорсинг — це делегування функцій юриста та/або бухгалтера, юридичного чи то бухгалтерського відділу або певних напрямків зовнішній компанії. договорная 30.10.2012
Услуга отсутствует Захист бізнесу від ворожих поглинань (від 3000 грн.) Розробка попереджувальних заходів по захисту бізнесу: надання рекомендацій по побудові оптимальної структури володіння акціями, частками, внесення необхідних змін до установчих документів, розробка документів по захисту конфіденційної інформації, перерозподілу функцій між виконавчими органами Компанії і Холдингу, розробка трудових контрактів з менеджментом, розробка структури активів. договорная 30.10.2012
Услуга отсутствует Підготовка заперечень на акт перевірки податкових та митних органів (від 1000 грн.) Підготовка заперечень на акт податкових або митних органів включає: - Аналіз акту перевірки на відповідність законодавству; - Розробку правової стратегії захисту інтересів Клієнта; - Підготовку обґрунтування правомірності дій Клієнта; - Підготовка заперечень у письмовому вигляді. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Оскарження рішень податкових та/або митних органів (від 3000 грн.) Правовий аналіз документів податкової перевірки на відповідність законодавства; - Підготовка заперечень на акт перевірки; - Підготовка скарг ( при адміністративному оскарженні); - Підготовка позовної заяви та представництво інтересів в адміністративних судах; - Підготовка апеляційних, касаційних скарг. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Ведення бухгалтерського та податкового обліку юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців (від 1000 грн.) Ведення бухгалтерського та податкового для підприємств, та окремі бухгалтерські послуги. Бухгалтерський аутсорсинг. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Складання (розробка) внутрішніх корпоративних документів (від 2000 грн.) Аналіз організаційної, управлінської структури і бізнес-процесів Клієнта. Надання рекомендацій щодо документів Компанії удосконалення організаційної структури і підготовка корпоративних документів : трудових договорів, посадових інструкцій, колективних договорів, договорів про повну матеріальну відповідальність, правил внутрішнього трудового розпорядку, угод про конфіденційність, положень про комерційну таємницю та інших документів. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Юридичні консультації (усні, письмові) (від 100 грн.) На Ваші питання нададуть відповіді адвокати та професійні юристи, які мають досвід та практику. 100 грн. 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Адвокат: захист у кримінальних справах (від 3000 грн.) Захист у кримінальних справах — це захист фізичних осіб на стадіях дізнання, попереднього слідства, судового розгляду у кримінальних справах; Від 3000 грн. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Послуги адвоката при при розірванні шлюбу та\або поділі майна (від 1000 грн.) Підготовка адвокатських запитів, проведення переговорів від імені Замовника, представництво інтересів в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг. договорная 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення (Від 1000 грн.) Підготовка адвокатських запитів, захист прав в органах державної влади, представництво інтересів замовника в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг та інших документів. 2000 грн. 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Представництво інтересів в судах по цивільних спорах (від 3000 грн.) Представництво інтересів в судах по цивільних спорах це: підготовка адвокатських запитів, проведення переговорів з іншою стороною, представництво інтересів в судах, підготовка апеляційних, касаційних скарг та інших документів. 3000 грн. 30.10.2012
Услуга Право24 (юридическая компания) Підготовка адвокатських запитів (від 1000 грн.) Підготовка адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органів державної влади, місцевого самоврядування громадських об'єднань, підприємств та організацій про вистрибування необхідної інформації чи документів, для збору відомостей та фактів, що можуть бути використані як докази у кримінальних, цивільних, господарських справах та справах про адміністративні правопорушення. За ненадання відповіді на адвокатський запит передбачена адміністративна відповідальність. договорная 30.10.2012