lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4198 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Пріор (стоматологічна клініка)
Автор:
Мария
Дата:
18-01-2018
Первый раз обратились в клинику, когда искали хирурга. Все сделал отлично. Удаление было на высшем уровне. Решили лечится в Приоре всей семьей. Некоторые процедуры прошли без осложнений. В некоторых случаях были свои особенности и недовольства. Но последний случай просто выбил из колеи. С сентября месяца лечили зубы ребенку. Пломбы выпадали не доходив до конца гарантии. Меняли. В очередной раз услышав от дочери жалобу на боль в том же самом зубе, просто не поверила. Через два дня поднялась температура. Оказать помощь по скорой в клинике отказали. На мою просьбу поменять врача, сказали это невозможно. Администратор была, абсолютно, не лояльна. Вариантов решения сложившейся ситуации не предложила. Я забрала снимки и выписку и обратилась к другому врачу. Итог: у ребенка флюс, гнойный абсцесс и инфекция, температура 38.3. Вот такой вот "очень профессиональный" подход!!!
Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління (ВТТУ)
Автор:
Олексій
Дата:
09-01-2018
08/01/2018 Кому до голови надійшла "чудова ідєя" про оплату проїзду самими пассажирами? На маршрутах 2 та 7 це відбуваеться вже понад місяць точно (я повернувся з відрядження і стикнувся з цим)!
Бліц-таксі (15-57)
Автор:
wwwqwww
Дата:
06-01-2018
прикурить авто ВИННИЦА--100 грн Независимо от того, где это случилось, мы поможем прикурить машину быстро и совсем недорого, что избавит вас от потери драгоценного времени и нервов. Мы поможем: — прикурить аккумулятор на стоянке — возле офиса или магазина — в гаражных кооперативах или во дворе 068-688-47-74 073-688-47-74 прикурить авто ВИННИЦА--100 грн
Укрпошта, поштове відділення №18 (Вінниця-18)
Автор:
Інна Гацко
Дата:
04-01-2018
Нікому не раджу адресувати посилки на 18 відділення! А якщо вони приходять з Китаю, тоді я Вам ще більше співчуваю! Я у цьому відділені була лише ТРИ рази, і всі три рази мені хамили і кричали; що я ніби не вмію користуватися інтернетом і своїм акаунтом на Алі, не вмію відслідковувати свої посилки ("...вона ж трекова не може бути щоб вам не приходила смс...", Хоча жодної смс, що в мене лежать якісь посилки на пошті не було, мало того на сайті Алі було сказано, що вона ще адресується), тикали мені в обличчя чотири різних посилки з ім'ям Інна і яро питала де ж моя посилка, хоча це її робота. І навіть сьогодні, буквально 15 хв назад, ця ж сама жіночка з 18 відділення встигла зіпсувати мені настрій, і демонстративно кинути трубку, коли я говорила. Чесно, я намагалася якось вирішити цей конфлікт, але нажаль глухий номер. Отже, шановні, хто давно ні з ким не сварився Вам у поштове відділення 18, що знаходиться на вулиці Литвиненко, а хто хоче вберегти і не псувати свої нерви та не втрачати час, тоді краще падресувати посилку на інше відділення. Можливо комусь не сподобається мій відгук, можливо хто буде категорично не згоден зі мною, але моя думка про це відділення така і я її не зміню. Кожен хоче, щоб до нього відносилися як до людини, особистості, ТУТ такого відношення і близько не має!
Талісман (кафе)
Автор:
Инна Чумак
Дата:
03-01-2018
Усі негативні відгуки чиста правда.Прислухайтесь. Люди пішли голодні з корпоративу. Адміністрація недоброзичлива.
Вінницький дитячий будинок "Гніздечко"
Автор:
Свєта
Дата:
30-12-2017
Доброго вечора.Дкже хочу допомогти діткам, але не знаю що потрібно. Можливо одяг,ліки,іграшки, солодощі. Прошу дати відповід на номер0989899884. Буду дуже чекати.