lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4151 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Грош
Автор:
зинаида
Дата:
23-01-2017
23 января.Три раза писала отзыв о работе кассиров в гроше по ул 600-летия,но ни разу не напечатали.Все было культурно написано.Изложены только факты,которые со мной произошли.Прошу ответить.Можно на указанный эмэйл адрес.
Автовокзал "Центральний"
Автор:
олег
Дата:
20-01-2017
є автобус до Львова ?
Альтамедика (медичний центр)
Автор:
Ольга
Дата:
17-01-2017
в альтамедике разочаровалась окончательно!!!!ни кому не советую!2 года ездила к гинекологу,как подопытный кролик,в итоге от не правильного назначения препаратов образовалась киста яичника,мне врач сказал- нужна срочно операция киста опасная может перерасти в онко если не прооперировать!я конечно же не согласилась,решила не спешить!через 2 месяца сделала узи-кисты как и не было(при этом я ничего не принимала)!так что не принимайте поспешных решений!!выкачка больших денег!!!
Школа №26
Автор:
Мама третьокласника
Дата:
17-01-2017
Ми теж в класі Оксани Борисівни. Але Вашу радість ні я, ні інші батьки не розділяємо. Можливо, відгук був написаний на перших емоціях, чи щоб підняти вчительці рейтинг, не знаю, але в 3 класі вже можна робити висновки. Наш клас найслабший на потоці, вчительці просто лінь займатися з дітьми, часто перед тим, як дати тему в школі дітям, вчителька каже батькам пояснити тему вдома. Бо на її думку, батьки мають навчати дітей, а вона тільки корегує! Напише на дошці, діти перепишуть. Виходить, що в зошитах є написаний матеріал, а діти його не засвоїли!!! Те, що здавалося турботою вчительки про дітей, виявилося байдужістю! Вчителька занадто спокійна, безініціативна, просто ніяка! Її турбує лише те, якби до пенсії тихенько доробити. Коли що не запитаєш, відповідь одна:"Все добре, все добре." І однаковий вираз обличчя завжди... Багато батьків перевели діток, поки в інших вчителів були місця. Дуже шкодую, що я не встигла перевести дитину...
Родина (кінотеатр)
Автор:
ДИТЛАШОВА НАТАЛіЯ АРКАДііВНА
Дата:
13-01-2017
Дуже вдячні коллективу "Родина" і студіі яка працювала всі новорічні свята в кінотеатрі.Ми були 12 та 13 січня 2017 з онуками -цікаві мультики, доброзичлива атмосфера.А 13 Січня ще і на ранній сеанс нам тільки у 3-х організували сеанс( я думала скажуть вас мало).ДЯКУЄМО ЗА ДОБРО.
Еверест
Автор:
Лидия Ивановна
Дата:
13-01-2017
Подключиться-очень просто, заявку принимают по телефону и быстренько ее выполняют, а вот при попытке отказа от услуг " Эвереста " возникают проблемы: надо обязательно идти с паспортом в кол-центр, а это не всегда возможно. Если не оформить отказа,то придется платить "Эвересту" за навязанные тебе услуги,даже если ты их не получаешь.Вывод:прежде чем заключать договор с "Эверест" надо хорошо подумать. Совет: не заключать договор и не пользоваться услугами компании "Эверест"

Бершадь в інтернеті