lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4205 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Вінальфамед (медичний центр)
Автор:
Ольга
Дата:
20-06-2018
Була сьогодні на УЗД черевної порожнини у Я Д О. В кабінеті мені сказали, що все добре. Але як вийшла і прочитала заключення - ужаснулась. Ніколи нічим не страждала таким (це УЗД мені було потрібно перед лапараскопією кісти яєчника, попереднє УЗД черевної порожнини робила 9 місяців тому), а тут у мене знайшли деформацію жовчного міхура, правобічний нефроптоз І-ІІ ст., реактивні зміни в паренхимі підшлункової залози та виражений метеоризм (ну це ю я вже якось відчула б). Через 20 хвилин сиділа на УЗД в іншій перевіреній клініці, де мені не підтвердили ні одне з вищесказанного, сказали і показали, що все добре. Тому вінальфамед, звичайно, дешево, але не якісно. Хотіла зекономити, але на вітер викинула 220 грн.
Сніжинка (хімчистка)
Автор:
Татьяна
Дата:
19-06-2018
Ужас!!! Если вы хотите за свои деньги испортить свои вещи и себе настроение, то вам сюда. Оборудование, на котором производят чистку вещей, использовалось еще при царском режиме. Технологи, а особенно директор Майя , не пишу отчество, потому-что это хамка первостатейная, которой вы ничего не докажите. Я сдала куртку, а назад получила тряпку, с сбитым в комки наполнителем и всю в катышах. В этой химчистке ваши вещи прокрутят в машинке. Такую процедуру каждый может сделать у себя дома бесплатно. Подумайте 100 раз, прежде чем отнести в это сомнительную прачечную вещь!!!
Екскурсовод по Вінниці
Автор:
Іван
Дата:
19-06-2018
Безвідповідальні! Нас було 80 осіб. Взяло з цієї мутної турфірми 3 екскурсовода. Хлопчина Артем, який трохи завищеної про себе думки, якась дівчина перелякана і хлопець школяр. Вони толком незнали звідки екскурсію розпочати і що нам треба говорити
Екскурсовод по Вінниці
Автор:
Олександр Федоришен
Дата:
18-06-2018
Ганьба таким екскурсоводам
Термо
Автор:
Виктор
Дата:
06-06-2018
Отдельное спасибо ремонтной службе, парни не дешевые,но работают быстро и на совесть
Комптехсервіс
Автор:
Сергей
Дата:
30-05-2018
Скиньте хоть какой-то работающий телефон или e-Mail ! kp.vinttu@gmail.com Сергей