lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4211 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Укрвінінтур (ПП)
Автор:
Квітка
Дата:
09-07-2018
Не рекомендую дану організацію, дуже не компетентні гіди. Організація храмає на дві ноги , весь час Нелля як гід верещали як різана, щоб швидше , весь час ми запвзнювались. Поведінка її бажає кращого,такої самовпевненої хамовитої особи я раніше не зустрічала ,її таке враження що насильно з сільського базару витягнути до автобуса.щодо автобуса ,за такі гроші вибачте але мав би бути транспорт принаймні чистий. Дуже прикро але і від нашого ,,"чудового " гіда весь час тхнуло потом , невже важко прийняти душ? Бажаю нікому не зустрічатися з цією компанією, та гарно проводити відпочинок.
Спеціаліст (сервісний центр)
Автор:
Влад
Дата:
05-07-2018
Ремонтував нетбук пару років назад, досі працює))
Дошкільний навчальний заклад №50
Автор:
Наталья Александровна
Дата:
05-07-2018
Я живу рядом, покоя нет, ни от детей ни от воспитателей. постоянно крики, визг, истерические плачи. Это не детский сад- это свиноферма, детьми никто не занимается.Как только наступает летний период, жить не возможно. Врубают муз.аппаратуру акустика-мозг вышибает да еще в микрофон крик руководителя (явные проблемы со слухом).Бедные дети.
Терещенко Валентина Василівна (приватний нотаріус)
Автор:
Алла
Дата:
04-07-2018
Не знаю, як було в 2012 році, але зараз напевне не та пора, щоб нормально розмовляти із клієнтами. Хамка. Таке враження, що я до неї прийшла з проханням прописатись її квартирі, а не як клієнт, який платить за послуги, при чому ціни зовсім не маленькі.
Пульс (медичний центр)
Автор:
Марія
Дата:
04-07-2018
Була на прийомі у гастроентеролога. І робила УЗД. Таке відчуття, ніби я до неї додому прийшла, а не в лікарню, і щось хочу! Поставила діагноз гастрит. Півроку безуспішного лікування і купа дарма викинутих грошей. Звернулася в іншу клініку, там пройшла все заново. Виявили Хелікобактер пілорі, призначили антибіотики і розписали схему лікування яка ефективно допомогла. Питання, а якого фіга півроку з мене гроші витягували??? І УЗД у них паршиве. Чи то апарат старий, чи лікар некомпетентний. Не побачили каміння в почці. Яке мені через місяць "пішло" під час відпустки. Думала, що помру... Дуже незадоволена роботою клініки.
Вінальфамед (медичний центр)
Автор:
Ольга
Дата:
20-06-2018
Була сьогодні на УЗД черевної порожнини у Я Д О. В кабінеті мені сказали, що все добре. Але як вийшла і прочитала заключення - ужаснулась. Ніколи нічим не страждала таким (це УЗД мені було потрібно перед лапараскопією кісти яєчника, попереднє УЗД черевної порожнини робила 9 місяців тому), а тут у мене знайшли деформацію жовчного міхура, правобічний нефроптоз І-ІІ ст., реактивні зміни в паренхимі підшлункової залози та виражений метеоризм (ну це ю я вже якось відчула б). Через 20 хвилин сиділа на УЗД в іншій перевіреній клініці, де мені не підтвердили ні одне з вищесказанного, сказали і показали, що все добре. Тому вінальфамед, звичайно, дешево, але не якісно. Хотіла зекономити, але на вітер викинула 220 грн.