lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4187 компаній
УВІ 4154
Рубрики на VB.ua: Дім, Офіс, Меблі » Меблі, фурнітура
Магазини, Супермаркети » Магазини меблів
УВІ
Адреса(и):
21000, м. Вінниця, вул. Успенського Гліба, 91 на карті
Телефон(и):
(0432) 52-75-50
(094) 904-55-50
(093) 785-71-21
(067) 705-69-50
Web-адреса(и): Файл(и): відсутні
Якщо ви шукаєте оригінальні м'які меблі для свого будинку, кухні, для офісу або хочете щоб вам виготовили м'які меблі на ваш смак - значить, ви потрапили за адресою..

UVI (ЮВІ) - м'які меблі. Виготовлення м'яких меблів на замовлення м.Вінниця. Ми виробляємо кращі м'які меблі за цінами доступним для вас і за якістю на порядок вище серійного виробництва. UVI (ЮВІ) - м'які меблі, це не тільки виробництво м'яких меблів ручної роботи на замовлення, але ще і якісний ремонт та перетяжка ваших меблів. UVI (ЮВІ) - м'які меблі, це не просто абревіатура, але перш за все гарантія тривалого терміну експлуатації м'яких меблів виготовленою нами! На нашому сайті UVI - м'які меблі, ви можете побачити роботи, які наша фірма готова зробити для вас!

Фірма UVI - вже більше десяти років на ринку виготовлення і перетяжки м'яких меблів. За цей час фірма UVI довела, що по праву займає одну з лідируючих позицій серед приватних фірм з виготовлення та перетяжки м'яких меблів у місті Вінниця. UVI - м'які меблі - це тандем прийнятних цін і високої якості.

UVI – UVI - м'які меблі, перед заводським виробництвом має перевагу, яке полягає в індивідуальному підході до побажань клієнта. На відміну від поточного виробництва, UVI може змінювати дизайн виробу, використовувати матеріали які побажає замовник. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які зарекомендували себе на ринку з найкращого боку.

Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.

Відгуки (0):

Додати відгук
Поки що немає.

Бершадь в інтернеті