lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4221 компаній

Профдезінфекція

Профдезінфекція 9680
Адреса:
21000, м. Вінниця, вул. Червоних Курсантів, 2А на карті
Тел.:
(0432) 27-07-50
(063) 472-82-42
Web-адреса: profdezin.vn.ua

«Профдезінфекція» пропонує професійне знищення всіх видів комах у Вінниці та Вінницькій обл.

(клопов,клещей,тараканов,мух,блох,ос,комаров,муравьев,короедов,колорадского жука, виведення борщівника і т.д.) гризунів (щурів, мишей, кротів), цвілі, грибка, видалення неприємних запахів з будь-яких приміщень і автомобілів, обробка та профілактика після різного виду вірусних захворювань. Договору для юр. Осіб.

Багаторічний досвід в області дезінфекції, дезінсекції та дератизації.

При обробці використовуються тільки перевірені препарати з високою ефективністю!

Знищення проводиться тільки якісними препаратами 4 класу захисту.

Види обробки: гарячий і холодний туман, так само проводяться комплексні заходи!Високий рівень фахівців!

Працюємо по Вінниці і Вінницькій обл.!

Офіційний договір між Вами і нашою компанією! Укладаємо договори з організаціями на постійне і тимчасове обслуговування. Співпрацюємо з кафе, ресторанами, готелями, хостеламі, бізнес-центрами, харчовими і не харчовими виробництвами, складами, будмайданчиками, мотелями, базами відпочинку і т. Д.

Ціни прийнятні.

Рубрики: Медицина, Здоров'я, Краса » Санітарно-епідеміологічні організації
Послуги, Робота, Шоу-бізнес » Побутові послуги
Фото
Новини Новини (1) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (2) | Написати листа Написати листа

Відгуки (2):

Додати відгук
  1. №2 Руслан в 2016-10-19 00:35:19 написав(ла):
    Рекомендую организацию «Профдезинфекцию» г. Винница! Заказывали обработку квартиры! Ребята честные, работают быстро и качественно! И главное, что тараканов больше не было! Неприятного запаха не было! Спасибо за быструю и оперативную обработку!
  2. №1 Екатерина в 2016-10-19 00:32:20 написав(ла):
    Три месяца назад заказали в этой службе обработку 3-х комнатной квартиры от клопов и тараканов, до этого там жили какие-то азиаты и довели квартиру до такого ужаса, клопов и тараканов было столько, что они гуляли по жилью роями. Приехал специалист, причем буквально через полтора часа после нашего звонка, все посмотрел и сказал, что здесь заражение последней стадии и обрабатывать нужно сразу несколькими препаратами с двойной дозировкой и стоить это будет 1200гр., ну выбора у нас особо не было и мы заплатили. Работал он 15 часа, но как мы были с женой удивлены, когда потом вошли в квартиру, эти горы уничтоженных насекомых мы выбрасывали еще до ночи, оформил нам всю документацию, расписал все рекомендации по профилактики, да еще оставил препарат против микробов и бактерий, которым пользоваться проще простого. Насекомых нет, запаха никакого, хорошо, что есть такие службы, работают действительно, как настоящие профессионалы «Профдзинфекции» г. Винница
Написати листа

Новини

Фото Детальний опис Період дії
Профдезінфекція

Кліщі і комарі «відкрили полювання» на вінничан

В теплу пору року, коли вінничани безтурботно відпочивають на природі, заміських базах відпочинку чи кафе, на них підступно «полють» комахи. Останнім часом в області суттєво зросла кількість випадків захворювання на Іксодовий кліщовий бореліоз, що відома широкому колу під назвою «хвороба Лайма». Передається інфекція через укуси кліщів.


Як розповіла заввіділеням організації епідемдосліджень Вінницької міської санепідемстанції Лілія Білик, вперше у нашій області почали реєструвати хворобу Лайма в 2004 році, з того часу кількість захворювань постійно зростає.


«Протягом 2014 року зареєстровано 30 звернень людей, у 20 з випадках було підтверджено хворобу Лайма. А за відповідний період 2013 року було лише 5 випадків захворювань», - каже Лілія Білик.
Також, за словами спеціаліста, останнім часом кліщі «селяться» ближче до людей, а не лише в лісі, як ми звикли думати.


«Якщо раніше кліщі нападали на пасовищі, в лісі, в полі, то зараз, вони є в дворах приватних будинків, на присадибних ділянках, клумбах... Проаналізувавши захворювання на хворобу Лайма є два піки захворювань – навесні, коли кліщі просипаються, вони голодні. Другий пік захворювання – літньо-осінній період (серпень жовтень), коли кліщі готуються до сплячки, вони теж нападають, щоб наїстись», - розповідає Лілія Білик.


Причина появи великої кількості інфікованих кліщів досить проста – в нас не проводиться масово дезінсекція, а кліщ передає інфекцію трансваріальнм шляхом (коли хвора самка відкладає яйця, ті кліщі, які потім вилупляться з яєць будуть інфіковані – ред).

Як же боротись з кліщами? І чи можуть вінничани убезпечити себе від неприємностей та хвороби?
Загалом, спеціалісти рекомендують вдягати закритий одяг, користуватись спреями проти комах. Але як бути якщо це не похід у ліс, а на вечірку чи весілля в ресторан, адже йдучи на якісь урочистості користуються парфумами, а не спреєм від комарів.


Тут вінничани можуть сподіватись лиш на сумлінність керівництва баз відпочинку та ресторанних комплексів, щоб вони потурбувались завчасно за своїх гостей. На відкритій ділянці зазвичай проводять дезінсекцію спеціалізовані фірми, які обробляють територію спеціальними засобами.
За словами керівника підприємства ТОВ «Профдезінфекція», Олени Томчак, існують спеціальні препарати, якими проводять обробку відкритих територій, обробляються навіть ділянки біля водойм, де найбільше комарів.


«Проводячи обробку проти комах наші спеціалісти чітко дотримуються всіх заходів безпеки при роботі з хімічно активними речовинами. Препарати використовуються лише ті що пройшли сертифікацію. Щоб позбутись комах, наш спеціаліст за допомогою пушки із застосуванням гарячого тумана обробляє на території всі рослини. Але обов’язковою умовою є суха погода, бо при дощах ефект препаратів втрачається», - розповіла Олена Томчак.

Довідка.
ТОВ «Профдезінфекція» створено на базі госпрозрахункового відділення Вінницької міської санепідемстанції, підприємство має всі необхідні документи для виконання робіт з дератизації, дезінфекції та необхідну матеріальну базу.


Підприємство надає послуги із знищення тарганів, комарів, комах і гризунів у будинках, квартирах, офісах, магазинах, ресторанах. Також проводить комплексну обробку елеваторів, зерносховищ, складів. На підприємстві можна купити професійні препарати для боротьби з комахами, гризунами, тарганами.
ВИННИЦА.info

20.08.2014 - 20.08.2015