lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4220 компаній
Аренда выделенного сервера
Льодовий Клуб (ковзанка) 10547
Рубрики на VB.ua: Дозвілля, Відпочинок, Розваги » Льодові ковзанки, арени, клуби, комплекси Льодовий Клуб (ковзанка)
Адреса(и):
21000, м. Вінниця, вул. Хлібна, 1 (ЦПКіВ ім. Горького) на карті
Телефон(и):
(0432) 69-27-27
(096) 559-27-27
(063) 668-27-27
(096) 605-27-27
Web-адреса(и): Файл(и): відсутні

У Центральному парку ім. Горького з 19 квітня 2008 року працює для Вас "Льодовий клуб" - критий спортивно - розважальний комплекс.

Запрошуємо приємно, весело, з користю для здоров'я і для настрою провести час в "Льодовому клубі", як на льоду,покататись на ковзанах, так і в кафе, перекусити та попити гаряченького.

Якісний лід, просторі приміщення, першокласне освітлення, музика, якісне обслуговування на всіх рівнях і затишне кафе мають у своєму розпорядженні всі відвідувачі комлексу "Льодовий клуб". Все це стане запорукою Вашого незабутнього і динамічного відпочинку з сім'єю або з компанією друзів і колег.

На каток можна приходити як зі своїми ковзанами, так і брати їх на прокат, при чому це можна зробити абсолютно безкоштовно (прокат ковзанів входить у вартість вхідного квитка). Також на льоду завжди присутні професійні інструктори, які зможуть допомогти Вам і проконсультувати в будь-яку хвилину.

Також в "Льодовому клубі" проводяться різноманітні акції та пропозиції для відвідувачів. На свята проводяться вечірки з шоу-програмою та розіграшом подарунків. «Льодовий клуб» є відмінним місцем для відпочинку та проведення Ваших сімейних та корпоративних свят.

Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.

Відгуки (0):

Додати відгук
Поки що немає.
Для картки не вказано контактний E-Mail.