lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4221 компаній
Ла Газетте (La Gazette) 2889
Рубрики на VB.ua: Дозвілля, Відпочинок, Розваги » Кафе, бари Ла Газетте (La Gazette)
Адреса(и):
21000, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23 на карті
Телефон(и):
(068) 464-39-93
(067) 433-82-77
Web-адреса(и): відсутня Файл(и): відсутні

Орієнтація на газету! Так кількома словами можна швидко змалювати маршрут до нового вінницького кафе «LaGazette». 


Воно зручно розмістилося по сусідству з редакцією діючого періодичного видання, у прогулянковій частині міста – на проспекті Космонавтів. Вдале місце розташування – плюс для гостей! Саме тому кафе ідеально підходить як для ділового кава-брейку чи закритого корпоративного свята, так і для родинної вечері або урочистої події у колі близьких друзів.

Кафе La Gazette

«LaGazette» - затишний сімейний заклад зі своїми традиціями та грамотно окресленою концепцією. Тут бонусом до кави є свіжа місцева преса, а інтер’єр прикрашає постійно діюча виставка художніх полотен. З картинами можна не просто познайомитись, але й за бажанням одразу придбати.

Кафе La Gazette

Справжніх гурманів та ласунів обов’язково потішить меню, наповнене кращими зразками італійської кухні в авторському виконанні. Довершені паста і лазанья, пікантні перші страви та різні види м’яса з оригінальними маринадами: від ніжного кролика до ситної качиної грудки. Усе доповнює солідна карта напоїв.

Кафе La Gazette

В організації святкового заходу гостям допоможе окреме бенкетне меню, де представлено улюблену кулінарну класику, але вдосконалену оригінальними смаковими акцентами.

«LaGazette» запрошує на знайомство!

Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.
Поки що немає.

Відгуки (0):

Додати відгук
Поки що немає.
Для картки не вказано контактний E-Mail.