lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4221 компаній

Вінницька міська клінічна лікарня №1

Відгуки (9):

Додати відгук
 1. №9 Костянтн Пчелінцев в 2014-09-22 12:05:33 написав(ла):
  Хочу зняти шляпу та низько вклонитися ЛІКАРЮ (так,саме з великої літери)від Бога,гастроентерологу, Балинській Анні Миколаївні!!!Виражаю щиру подяку,за високий рівень медичної майстерності та обслуговування, цей лікар є еталоном уважного відношення і високого медичного професіоналізму, а також найкращих моральних та медичних якостей!
 2. №8 Аліна в 2014-01-07 16:27:48 написав(ла):
  Вітаю усіх З Різдвом.!!! Різдвяний ранок у моїй сімї почався не дуже добре..у моєї дочки якій 5 рочкв розболівся зубчик .. так як зараз свята і ні одна клініка не працює ми поїхали в обласну лікарню в челюстно-лицеве відділення.Там ми поспілкувалися з лікарем який після огляду дитини сказав що зуб потрібно негайно видаляти бо завтра буде набряк і гній може піти в голову і видалення проходить тільки під загальним наркозом. після наркозу може бути ацетон і ще дав цілий список ліків які потрібно купити і капати дитині щоб ацетону не було. Після видалення з загальним наркозом ще потрібно було лежати в лікарні 4 дня Я сказала що у мене ще є дитина якій лише 1 місяць лікар сказав що є палати але за нах теж потрібно платити. Ми вже майже погодилися томущо знали що зараз свята і ніхто нам крім цих лікарів не допоможе. Потім я подзвонила своїй знайомій вона працює в стомат клініці вона сказала що ні в якому разі зуб не можна видаляти і це все точно не коштує 1000грн. Вона нам сказала що зуб потрібно просто вскрити і полоскати він нам ще прослужить довгий час і сам випаде. У неї є знайомий стоматолог який працює на київській вона пояснила йому всю ситуацію і сказала щоб я підїхала до нього. Коли нас оглянув столматолог на київській то сказав що нічого видаляти не потрібно нам просто вскрили зубчик і сказали полоскати 3 дні після чого його можна вилікувати і запломбувати. Сказав що нас з обласної лікарні повинні були направити на київську але вони цього чомусь не зробили. Вони зразу сказали скільки коштує видалення і навіть не пожаліли піля того як я сказала що у мене ще маленька дитина. От як можна вірити лікарям?! от що робити з такими людьми як той лікар(нажаль імені його я незнаю він нам не представився!) Бог його ще накажить!!!!Ганьба таким лікарям!!!! Я це просто так не залишу!!
 3. №7 medportal.in.ua в 2013-11-09 20:51:51 написав(ла):
  Навіщо вам якась лікарня. Заходьте на медичний портал medportal.in.ua і знаходьте інструкції щодо лікування хворіб та методи профілактики. Крім того, ви дізнаєтесь як взагалі не хворіти. medportal.in.ua до ваших послуг!
 4. №6 Тамара в 2013-06-07 18:49:33 написав(ла):
  Доля змусила лікуватися в кардіологічному відділенні аритмій. Лікувала мене симпатична і завжди усміхнена молода лікар, кандидат медичних наук. На жаль, нічого позитивного більше про неї сказати не можу. Лікаря свого я майже не бачила, але щодня спілкувалася з студентами, яких вона посилала дл мене. Знайти її для розмови було нелегкою справою, вона постійно в учбові кімнаті з студентами, яка знаходиться невідомо де, або ж обідає з молодим професором. А після обіду від розмов з пацієнтами ухиляється, каже що не має часу, кудись швидко зникає, старша сестра сказала, що на приватний прийом в інший центр. Таке відношення не заважає їй бути лікуючим лікарем у половини хворих відділення, більшість з яких, я так зрозуміла, вона бачить рідко, весь інший час на них «практикуються» студенти. В палаті поруч інший лікар, для прикладу, знаходив час для своїх хворих і приїзжав навіть на вихідні. Єдине виключення моя симпатична лікар робила для «віп-палат», яких дві у відділенні і на які в неї час знаходився завжди і немало. Цікаво, що лікування виписане лікарем для мене і для 4-х жіночок, які лікувалися зі мною в палаті, було майже одинакове (всі ми отримували тіатріазолін, панангін, ельлізін, касарк та інше). При цьому діагнози в нас були різні. Ефекта від лікування я не бачила, але залишила в лікарні 2000 грн. Ще 300 мені «по секрету» сказали в палаті, всі дають лікарю, я не давала, ніхто в мене їх і не вимагав, але виписку змогла отримати тільки через 4 дні після того як мене виписали з відділення. Зі слів моєго лікаря, начмєд зайнята і не має часу її підписати. Мені цікаво, для чого тримати у лікарні лікарів, для якіх лікування хворих є другорядною і які не мають на це часу? Може краще нехай вчать студентів, асистують професорам, а не знущаються над хворими людьми? Хочеться вірити, що міг відгук принесе користь людям, які потребують справжньої лікарської уваги і знань.
 5. №5 Тамара в 2013-06-07 10:30:53 написав(ла):
  Доля змусила лікуватися в кардіологічному відділенні аритмій. Лікувала мене симпатична і завжди усміхнена молода лікар, кандидат медичних наук. На жаль, нічого позитивного більше про неї сказати не можу. Лікаря свого я майже не бачила, але щодня спілкувалася з студентами, яких вона посилала до мене. Знайти її для розмови було нелегкою справою, вона постійно в учбові кімнаті з студентами, яка знаходиться невідомо де, або ж обідає з молодим професором. А після обіду від розмов з пацієнтами ухиляється, каже що не має часу, кудись швидко зникає, старша сестра сказала, що на приватний прийом в інший центр. Таке відношення не заважає їй бути лікуючим лікарем у половини хворих відділення, більшість з яких, я так зрозуміла, вона бачить рідко, весь інший час на них «практикуються» студенти. В палаті поруч інший лікар, для прикладу, знаходив час для своїх хворих і приїзжав навіть на вихідні. Єдине виключення моя лікар робила для віп-палат, яких дві у відділенні і на які в неї час знаходився завжди і немало. Цікаво, що лікування виписане лікарем для мене і для 4-х жіночок, які лікувалися зі мною в палаті, було майже (всі ми отримували тіатріазолін, панангін, ельлізін, касарк та інше). При цьому діагнози в нас були різні. Ефекта від лікування я не бачила, але залишила в лікарні 2000 гривень. Ще 300 мені «по секрету» сказали в палаті, всі дають лікарю, я не давала, ніхто в мене їх і не вимагав, але виписку змогла отримати тільки через 4 дні після того як мене виписали з відділення. Зі слів моєго лікаря, начмєд зайнята і не має часу її підписати. Мені цікаво, для чого тримати у лікарні лікарів, для якіх лікування хворих є другорядною і які не мають на це часу? Може краще нехай вчать студентів, асистують професорам, а не знущаються над хворими людьми? Хочеться вірити, що міг відгук принесе користь людям, які потребують справжньої лікарської уваги і знань.
 6. №4 Елена в 2013-04-11 10:27:41 написав(ла):
  Подскажите, где найти контакты главврача этой поликлиники. Хочу написать жалобу на дерматолога Присяжнюк Н. Н.. Эта женщина еще до осмотра "уже знала, какая у меня болезнь", а после поставила мне диагноз "трихомонады", который не подтвердился после трех контрольных мазков, в итоге я чуть не разругалась с мужем, а доктор собиралась лечить меня "платно и дорого" от несуществующей болезни. Где она делала анализ, который показал у меня трихомионады, я не знаю, зато я три раза делала такой же в кожно-венерологическом диспансере, и он не подтвердил совершенно ничего, хотя и искали там конкретно их, после чего сказали, что никаких трихомонад у меня нет и не было, и я сама отлично это знаю, но доктор меня пыталась убедить, что это муж где-то нагуглял, "иначе откуда они еще" и "мамочка, объясните дочке, откуда такие болезни берутся". В итоге доктор попортила мне нервы и отношения в семье, поставив диагноз с потолка, и, кстати, очень расстроилась, когда я сказала, что пойду в кожвен лечиться - она-то собиралась меня лечить тут, у себя, "дорого". Второй вопрос - куда делась лаборатория этой поликлиники? Раньше анализы делались на месте, теперь же посылают сразу в Синево, где самый дешевый анализ стоит от 100 гривен. В общем, будьте осторожны, приходя в эту поликлинику. Некоторые врачи в ней - только некоторые, конечно - просто откровенные рвачи.
 7. №3 Олена в 2012-12-24 09:19:13 написав(ла):
  Читаю попердній відгук і одразу пригадую дерматолога (напевно того самого про якого іде мова). Я була у нього на прийомі багато років назад, але бачу, що його принцип роботи не змінився. Так само без огляду і без аналізів виписав мазь від псоріазу.... дорогезу... А потім в приватній клініці виявилось, що для лікування демодексу (а це був саме він) потрібна лише сірчана мазь за декілька копійок. Ось так... Порада: не будьте легковірними... А взагалі таких фахівців потрібно гнати в три шиї...
 8. №2 Олена в 2011-08-24 11:10:49 написав(ла):
  Очень надеюсь, что наконец-то моя претензия дойдет по адресу.. Недавно столкнулась с проблемой выпадения волос. Очень испугалась, так как мне всего 24, побежала в поликлинику (остановка трамвая Студенческая, это ж первая?), к дерматологу. Попала на прием к доктору по фамилии Миз...х. Рассказала о своей проблеме, и сразу меня озадачило то, что врач слушал меня, глядя в окно - никакого осмотра, никаких вопросов, просто выслушал меня, не глядя в мою сторону, не то что на мою голову и выписал каких-то таблеток и лосьонов на 200 гривен. Не назначал анализов, ничего, я попыталась как-то хотя бы самой выспросить у него, отчего же это у меня такое с волосами - может, это от хны, который я крашусь, может, еще от чего-то. Ничего не ответил, про хну сказал (не просто так упоминаю о ней) - "нет, это тут не при чем". Ок, пошла в аптеку, купила все лекарства, начала делать всё то, что врач назначил. Через 2 месяца (сказал прийти, если не поможет) снова иду к этому врачу - стало только хуже. Пришла на этот раз с мамой, она очень хотела посмотреть на доктора, выписывающего лекарства и при этом даже не записывающего диагнозы в карточку (как не смотрел он меня, так и в карточке нет его записей). Пришли, и снова та же ситуация - "ну, если не помогло, то не знаю". Сидим с мамой "в шоке", интересуемся - "ээммм.. а что же делать?.." - "ну, можете пойти к какому-то другому врачу, буду рад, если он вам что-то скажет. Мог бы вас лампой посмотреть, но это на частных приемах" - то есть, на частных приемах он смотрит, а на обычном даже голову не поворачивает в сторону пациента.. потом подумал, говорит - "ну, могу вам назначить один препарат, но он 300 гривен стоит, вам надо 4 упаковки" и что-то начинает писать на бумажке. Мама просто поинтересовалась - а от чего этот препарат, - раз он назначает, значит, наверное, знает, что со мной?. Ответ - "а, да, действительно.." - и выбрасывает бумажку. Мы уже просто не знали, что делать - мама случайно заикнулась, что не может ли это быть от хны, ответ - "Ооо, ну да, точно, это всё, это она хной себе волосы сожгла" - но я же спрашивала в прошлый раз, и ответ был "нет, хна тут не при чем"! Понимаете, я просто уже разозлилась, как редко со мной бывает... он не сказал ничего по моему вопросу, абсолютно, не назначал анализов, даже осмотр не проводил, он не подходил ко мне, не смотрел в мою сторону! Стоит ли говорить, что я ни разу в жизни не видела подобных "врачей".. спрашиваю - "ну, и что делать теперь?." - "А ничего, так они и вылезут теперь все". В общем, без лишних эмоций предлагаю объективно оценить "работу" этого "врача". Кстати говоря, я всё-таки пошла на консультацию в кожвен к дерматологу - очень хорошая женщина, осмотрела меня очень внимательно, поставила диагноз, назначила лечение и, тьфу-тьфу-тьфу, волосы понемногу отрастают. Очень удивилась, кто мне назначил втирать лосьон зубной щеткой в голову ("до поросячьего визга", по выражению доктора Миз...ха), сказала, что я этим только вырвала отрастающие волоски, повредила кожу. В общем, я жалобы не люблю писать, но ТАКАЯ халатность - это, на мой взгляд, просто вопиющий случай..
 9. №1 Олена Олена в 2010-12-28 10:08:37 написав(ла):
  "Спеціалісти" Вінницької міської клінічної лікарні №1 кардіологічного відділення невірно зробили коронарографію. За їхнім підсумком центральна судина, яка веде до серця була забита 100% - ково, а ліва і права - мали проходимість. За їхнім висновком потрібно було ставити 3 стенти, однак під час операції в іншому лікуваному закладі іншого міста вияснилося, що ліва і права судини були наскільки забиті, що стент неможливо було поставити. Лікарі поставили стент лише в центральну судину. Тепер ми змушені робити шентування. Якби вінницькі лікарі зробили правильний висновок, то ми б зразу робили шентування, не мучили би рідну людину і не викинули би лишні гроші, бо зайвих їх немає. Можна припустити, що при процедурі введення ренгеноконтрастної речовини, яка повинна була показати в якому стані знаходяться судини, лікарі просто розвели цю речовину, тим самим знизивши відсоток достовірності аналізу, грубо кажучи зекономили на людському здоров'ї при тому, що за все БУЛО ОПЛАЧЕНО ЗА ЇХНІМ ПРЕЙСКУРАНТОМ!!!! Можливо це одиничний випадок, але це вже сталося. Будьте обачні!!!!