lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4203 компаній

Вища професійна школа краси

Вища професійна школа краси 2209
Адреса:
21000, м. Вінниця, пл. Гагаріна, 2 [(Вінницький Універмаг, 4-й п.)] на карті
Тел.:
(096) 337-99-41
(093) 647-86-44
Web-адреса: lllk.com.ua
ТОВ Вища професійна школа красиПропонуємо усім бажаючим отримати нову фахову професію.

Наші курси:

  •  Нігтьовий сервіс
  •  Перукарська справа
  •  Масаж
  •  Візаж
  •  Косметологія обличчя та тіла
  •  Нарощування вій

Діяльність навчального центру «Вища професійна школа краси» м. Вінниця направлена на надання якісної освіти громадянам, що бажають підвищити кваліфікацію або освоїти нову професію, що зажадалася.

Краса — це те, що треба усім, завжди і у великій кількості. Краса — це модно. А значить професія, пов’язана з творінням краси, буде затребувана завжди і усіма. 

Це дуже приємна професія в усіх сенсах — робити людей красивими. І, при цьому, добре заробляти собі на життя. А головне, що у наш час, займаючись створенням краси, не обов’язково бути прив’язаним до конкретних салонів і перукарень.

ТОВ Вища професійна школа краси

Якщо Ви молоді і Вам необхідно швидко навчитися прибутковій майстерності, якщо Ваша професія не приносить гідного доходу, якщо Ви просто відчуваєте, що займаєтеся не своєю справою — пора замислитися, а не чи поміняти професію?

Серед успішних перукарів, масажистів, майстрів нігтьового сервісу, косметологів дуже мало людей, що закінчили інститут по своїй спеціальності. Знаєте чому? Тому що уміння красиво стригти, добре масажувати, робити манікюр, чистку обличчя приходить не від протирання стільців в аудиторії, а від бажання вчитися і старанно удосконалювати отримані знання з практики, постійно рости як фахівець.

Таким чином, самі кращі місця в найбільш престижних салонах краси і спа-центрах займають не ті люди, у яких є престижний диплом, а вчорашні випускники курсів, які намагаються зробити так, щоб клієнт залишився задоволений. Саме за це люди платять гроші, і саме цьому учать на хороших курсах.

Ми даємо можливість комфортно пройти якісне, доступне, зручне навчання і професійну підготовку для подальшого працевлаштування.

Ми надаємо все, що треба для навчання, а головне — щільну практику.

Школа співпрацює з множиною Салонів Краси м. Вінниця, які завжди раді нашим випускникам.

Наші курси: нігтьовий сервіс, перукарська справа, візаж, масаж, косметологія обличчя, нарощування вій, весільний стиліст, сам собі візажист.

Рубрики: Медицина, Здоров'я, Краса » Косметологія, салони краси, перукарні
Фото
Новини Новини (0) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (1)

Відгуки (1):

Додати відгук
  1. №1 Юлия в 2016-08-20 10:05:48 написав(ла):
    Прочитав массу положительных отзывов, решила пойти именно сюда на курсы по наращиванию ресниц. В результате моим учителем стала девочка 18 лет со стажем наращивания 1 год (и всё бы ничего, возможно, у неё талант и она крутой специалист), но по совместительству она выполняла работу администратора и модели для парикмахера. Прослушав немного теории (к слову, теории я изучила до этого довольно много самостоятельно и имела представление о процедуре), мы перешли к практике на модели. Практика заключалась в том, что девочка наростила при мне 4 ресницы, ничего не объясняя, вручила мне планшет с ресницами и клей и сказала работать как можно быстрее, а то могу не успеть. КАК??? Я впервые в жизни держала пинцеты, а здесь глаза живого человека! Мне нужно было, наверное, уйти сразу, но было неудобно перед моделью, я наростила штук 20 ресниц, поняла, что ко мне никто подходит не собирается, позвала "мастера" и попросила отказаться от обчения. Девочка Ангелина оправдывалась тем, что сегодня запара, накладка и она думала, что директор прийдёт раньше. Простите, а я тут при чём? Я пришла учиться за деньги и хочу получить не манекен для тренировки, а качественное обучение. Деньги я не заплатила, но предлагала минимальную оплату за потраченное время, директор сказала, что ничего не нужно. Жаль только потраченого времени и негативного опыта.