lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 4220 компаній
Аренда выделенного сервера

Автохелф

Автохелф 8440
Адреса:
49000, м. Вінниця, пер. Енергетичний, 7Д на карті
Тел.:
(0432) 69-71-77
(067) 937-42-07
Web-адреса: відсутня

СТО "АВТОХЕЛФ" один з небагатьох спеціалізованих підприємств, який вже протягом багатьох років професійно займається установкою, сервісним обслуговуванням і ремонтом автокондиціонерів. Автомобільні системи кондиціонування повітря - це наш основний профіль роботи. Ми надаємо весь спектр послуг з сервісного обслуговування, діагностику, заправку холодоагентом, здійснюємо всі види ремонту автокондиціонерів, переборку компресорів, заміну підшипників шківа компресора, заміну кілець ущільнювачів, виготовлення шлангів, ремонт фреонопроводів, відновлення та ремонт алюмінієвих деталей кондиціонера, ремонт радіаторів і випарників кондиціонерів. Звертайтеся! Не пожалкуєте! СТО "АВТОХЕЛФ" пропонує: ремонт автомобілів, рихтування, фарбування авто, запчастини та багато іншого.

Рубрики: Авто, Мото, Вело, Авіа » Автосервіс: СТО, автомайстерні
Фото
Новини Новини (2) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (6)

Відгуки (6):

Додати відгук
 1. №6 Max в 2016-09-28 12:37:35 написав(ла):
  Після першого відвідування СТО залишилися тільки позитивні враження. Найбільше сподобалася чистота в всіх приміщеннях сервісу,привітне ставленя персоналу, а також акуратне і бережливе відношення до автомобілів які приїзжають на ремонт. Також був приємно здивований цінами на послуги і запасні частини.Відремонтували автомобіль вчасно, проблема зникла. Через 3 тисячі приїду на ТО.
 2. №5 Олег в 2016-09-28 07:22:41 написав(ла):
  Сервіс сподобався. Про СТО дізнавя від колеги який був дуже задоволений сервісом, і я довго не думаючи також поїхав на ремонт. В мене була проблема з автомобілем яку довгий час не могли визначити і усунути,на попередніх СТО було замінено багато запчастин, як потім виявилося, які не потрібно було міняти. Я приїхав, але вільних місць не було, записався на наступний день. Зустріли привітно, підйомник був вільний, через пару хвилин автомобілем вже займався слюсар. До автомобілів відносяться дуже акуратно, кругом майже ідеальна чистота, а також вайфай і дуже комфортна кімната для клієнтів. автомобіль відремонтували доволі швидко, і за помірну ціну. Я був приємно здивований, так як на попередніх СТО було втрачено дуже багато часу та грошей. Дякую вам за вирішення моєї проблеми з автомобілем. більше нікуди не буду їздити тільки до Вас, і друзям буду рекомендувати. Так тримати.
 3. №4 Олексій Луценко в 2016-07-19 16:27:30 написав(ла):
  негативний! я так розумію залежить від менеджера який приймає машину в ремонт і її супроводжує. зроблена аби-як, по факту отримання електропроводка - в хлам, чіп помилка двигуна (усували тричі і все платно, комп'ютерна діагностика) , ремень ГРМ - проходив 1,5 місяця, стійка передня - 2 місяця.... ремонти гарантійні... кошти за стійку повертають 2 місяці..... ??? чи можна їх рекомендувати??? раніше проблем не було, тому поїхав на дане СТО не задумуючись, що правда обслуговувався в іншого менеджера....
 4. №3 Игорь Васильевич в 2015-05-06 18:00:19 написав(ла):
  Мое имя Игорь Васильевич ,автомобиль Хюндай Акцент 2010г.Решил написать в защиту своих колег и врачей как я их называю,которые три года уже как очень успешно лечат и обслуживают мой любимый авто.А попал я на СТО по рекомендации друга,после того как почти закончился у моей машины гарантийный срок.Так если бы знали господа как ремонтируют авто быстро и некачественно (другиеСТО),то поняли бы что быстро и качественно-невозможно!!!И цены они сравнивают с ремонтом в ямах.Мне приятно что в городе Винница есть Станции такого уровня-где чисто и цены умеренные.Спасибо ребятам!!!
 5. №2 Владислав в 2014-03-27 11:27:01 написав(ла):
  Здравствуйте!на это СТО приехал впервые!проходил большое ТО!так как отношусь к своему "железному коню" щепетильно,стараюсь следить постоянно.На официале, конечно, насчитали (хорошую суму).Когда приехал узнать на Автохелф,мастер-приемщик довольно быстро,вежливо и ясно обрисовал перечень работ и что главное не навязывал лишнего для машины,так же обрадовали умеренные цены, квалифицированные мастера и оперативность персонала (в течении 5-7 минут после заезда все запчасти были в мастера),при разговоре с мастером он доступным языком объяснил что вскоре будет подлежать замене, и можно было посмотреть весь процесс обслуживания. Так же был приятно удивлен чистотой на станции, культурой общения, wi-fi зоной. Станцией остался доволен и могу порекомендовать ее
 6. №1 Иван Васильевич в 2014-03-24 12:28:08 написав(ла):
  Недавно обслуживал на СТО свой автомобиль и ,скажу честно, приятно удивило меня быстрота и качество выполняемых операций,пунктуальность по приему автомобиля в реионт и доброжелательность мастеров и обслуживающего персонала.Цены не дорже чем в (продвинутых гаражах),но существенно дешевле от официалов.Выдали заказ- наряд на работы с гарантией и указали следующий срок прведения Т.О.(обещали перезвонить).Если до следующего Т.О. все будет работать исправно -- обязательно заеду кним в следующий раз!!!

Новини

Фото Детальний опис Період дії
відсутня
СТО "АВТОХЕЛФ" один з небагатьох спеціалізованих підприємств, який вже протягом років професійно займаєтьсяустановкою, сервісним обслуговуванням і ремонтом автокондиціонерів.

Автомобільні системи кондиціонування повітря - це наш основний профіль роботи. Ми надаємо весь спектр послуг з сервісного обслуговування, діагностику, заправку холодоагентом, здійснюємо всі види ремонту автокондиціонерів, переборку компресорів, заміну підшипників шківа компресора, заміну кілець ущільнювачів, виготовлення шлангів, ремонт фреонопроводів, відновлення та ремонт алюмінієвих деталей кондиціонера, ремонт радіаторів і випарників кондиціонерів.

Звертайтеся! Не пожалкуєте!

СТО "АВТОХЕЛФ" пропонує: ремонт автомобілів, рихтування, фарбування авто, запчастини та багато іншого.

П'ять причин звернутися до нас:
- Найвища якість;
- Доступні ціни;
- Гарантія 12 місяців;
- Калькуляції в системах "АВРОРА" і "АУДАТЕКС";
- Європейський рівень обслуговування.

Технологічні можливості нашого автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги для Вашого автомобіля. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на високу якість виконання кузовних і фарбувальних робіт будь-якої складності на сучасному обладнанні найвищого класу, ремонт ходової та двигуна, будь у вас вітчизняний автомобіль або іномарка бізнес класу, джип або мікроавтобус. Професіонали своєї справи проведуть якісний ремонт в найкоротші терміни.

Позитивні відгуки про роботу СТО "АВТОХЕЛФ" дозволяють гарантувати, що постійна співпраця з нами продовжить термін служби вашого автомобіля і дозволить Вам розраховувати на оперативне та надійне вирішення будь-яких технічних питань.

У нашій компанії існує гнучка система знижок: для тих, хто постійно користується нашими послугами - ми пропонуємо знижку до 10% на всі виконувані роботи і продані матеріали.

Пропонуємо Вам:
- Кузовний ремонт;
- Фарбування та полірування автомобілів;
- Ремонт та діагностика двигунів, інжекторних форсунок;
- Ремонт і заміна трансмісій, деталей ходової і гальмівної системи;
- Слюсарний і дрібний ремонт;
- Технічне та регламентне обслуговування автомобілів;
- Ремонт і установка електрообладнання;
- Автозапчастини і додаткове обладнання;
- Продаж та установка авто скла;
- Професійне обслуговування та ремонт кондиціонера;
- Додаткові послуги.

Будемо раді взаємовигідному співробітництву!
27.05.2015 - 27.05.2015
відсутня

П'ять причин звернутися до нас:
- Найвища якість;
- Доступні ціни;
- Гарантія 12 місяців;
- Калькуляції в системах "АВРОРА" і "АУДАТЕС";
- Європейський рівень обслуговування.

Технологічні можливості нашого автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги для Вашого автомобіля. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на високу якість виконання кузовних і фарбувальних робіт будь-якої складності на сучасному обладнанні найвищого класу, ремонт ходової та двигуна, будь у вас вітчизняний автомобіль або іномарка бізнес класу, джип або мікроавтобус. Професіонали своєї справи проведуть якісний ремонт в найкоротші терміни.
Позитивні відгуки про роботу СТО "АВТОХЕЛФ" дозволяють гарантувати, що постійна співпраця з нами продовжить термін служби вашого автомобіля і дозволить Вам розраховувати на оперативне та надійне вирішення будь-яких технічних питань.
У нашій компанії існує гнучка система знижок: для тих, хто постійно користується нашими послугами - ми пропонуємо знижку до 10% на всі виконувані роботи і продані матеріали.

Пропонуємо Вам:
- Кузовний ремонт;
- Фарбування та полірування автомобілів;
- Ремонт та діагностика двигунів, інжекторних форсунок;
- Ремонт і заміна трансмісій, деталей ходової і гальмівної системи;
- Слюсарний і дрібний ремонт;
- Технічне та регламентне обслуговування автомобілів;
- Ремонт і установка електрообладнання;
- Автозапчастини і додаткове обладнання;
- Продаж та установка авто скла;
- Професійне обслуговування та ремонт кондиціонера;
- Додаткові послуги.
Будемо раді взаємовигідному співробітництву!

11.04.2013 - 11.04.2013