РУБРИКА КВЕД 31
Виробництво меблів
Компанії впорядковано за чистим фінансовим результатом останнього звітного року.
ПІДРУБРИКИ
Уточнити вид діяльності
КОМПАНІЇ
За прибутком
ТОВ "ФІРМА "ВІТЕКС"
ЄДРПОУ 19482191 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліПП "ГЕЮРЕКС"
ЄДРПОУ 19135501 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ+»
ЄДРПОУ 45843117 · Вінниця · Вінницький район
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ВІДІВАН"
ЄДРПОУ 44478293 · Стави · Обухівський район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "ВЕРТЕКС ПРО"
ЄДРПОУ 44167366 · Одеса · Одеський район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "ДІМ-МЕБЛІ ГРУП"
ЄДРПОУ 43823942 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "МЕЛАМІН 2020"
ЄДРПОУ 42514397 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ІДЕЯСТУДІЯ"
ЄДРПОУ 42500468 · Дніпро · Дніпровський район
31.02 · Виробництво кухонних меблівПП "АРМЕРІЯ"
ЄДРПОУ 42489717 · Святомиколаївка · Миколаївський район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ «БАДАБУМ ЛОГІСТІК»
ЄДРПОУ 41797743 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "АМ-ГРАНД"
ЄДРПОУ 41705610 · Чернігів · Чернігівський район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "АГРО ОЛІЯ ПРОДУКТ"
ЄДРПОУ 41485549 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ДІПАРД"
ЄДРПОУ 39927974 · Буча(пн) · Бучанський район
31.09 · Виробництво інших меблівПП "САНВУД"
ЄДРПОУ 39827553 · Луцьк · Луцький район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "МЕБЛЕВА ФАБРИКА"ВАШ СТИЛЬ"
ЄДРПОУ 39339486 · Харків · Харківський район
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ФАЙНІ МЕБЛІ"
ЄДРПОУ 38405149 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТЗОВ"НОВА ЛІНІЯ ЗАХІД"
ЄДРПОУ 37362487 · Львів · Львівський район
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ОСНОВА-2000"
ЄДРПОУ 36817652 · Харків · Харківський район
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "НІТ ГРУП"
ЄДРПОУ 36800921 · Київ
31.09 · Виробництво інших меблівТОВ "ВЕЙКВУД"
ЄДРПОУ 36440899 · Дніпро · Дніпровський район
31.02 · Виробництво кухонних меблівТОВ "АРТМЕБЛІ"
ЄДРПОУ 36170975 · Рівне · Рівненський район
31.09 · Виробництво інших меблівПП "СІТІ Р"
ЄДРПОУ 35791754 · Київ
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівліТОВ "ЮТА-КОМ"
ЄДРПОУ 35345957 · Запоріжжя
31.09 · Виробництво інших меблівПП "ЯСТРАЗ"
ЄДРПОУ 35287251 · Львів · Львівський район
31.01 · Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі