ЄДР
Реєстраційні дані
- Повна назва
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОСЕРВ УКРАЇНА"
- Статус юридичної особи
- зареєстровано
- Керівник
- РЯДНІНА ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
- Юридична адреса
- Україна, 01001, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЕСПЛАНАДНА, будинок 32 В
- Організаційна форма
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
- Район
- Не визначено
- Основний КВЕД
- 46.18 · Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами
СТРУКТУРА
Власники та уповноважені особи
Натисніть на ПІБ, щоб побачити інші компанії та ФОП із таким самим ПІБ. Це текстовий збіг і він не підтверджує, що йдеться про ту саму людину.
Рядніна Валерій Олександрович; громадянство: Україна; розмір частки - 315497,00 грн.
Овчаренко Ігор Сергійович; громадянство: Україна; розмір частки - 135213,00 грн.
Рядніна Валерій Олександрович; громадянство: Україна; Прямий вирішальний вплив; відсоток частки - 70
Овчаренко Ігор Сергійович; громадянство: Україна; Прямий вирішальний вплив; відсоток частки - 30
Відомості не оприлюднено
ЗВІТНІСТЬ
Фінансові показники
| Рік | Дохід | Прибуток | Активи | Працівники |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | Не оприлюднено | -159 600 ₴ | 50 809 000 ₴ | — |
| 2023 | 229 400 ₴ | -10 427 200 ₴ | 50 965 900 ₴ | 1 |
| 2022 | Не оприлюднено | -362 800 ₴ | 61 409 100 ₴ | 1 |
| 2021 | Не оприлюднено | -653 600 ₴ | 61 485 100 ₴ | 1 |
| 2020 | 7 956 100 ₴ | -546 800 ₴ | 62 590 800 ₴ | — |
Показники відображаються у гривнях за всі роки, які вдалося знайти в офіційних відкритих наборах. Пропущене значення означає, що показник у відповідній формі не оприлюднений.
ДЕРЖМИТСЛУЖБА
Митні статуси та об’єкти
1 типів реєстрових відомостей
За поточним набором Держмитслужби
Кожен запис має власну дату зрізу
| Реєстр | Номер / тип | Статус | Дата та об’єкт |
|---|---|---|---|
| Учасник митних відносин | UA10034646960 Облік учасника митних відносин |
На обліку | 30.08.2007 УКРАЇНА, 01014, М. КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН ВУЛ. МИКОЛИ СОЛОВЦОВА, БУД. 2, КВ. (ОФІС) 38/2 |
Реєстри мають різні дати оновлення. Формулювання «без відмітки про припинення у зрізі» не є самостійним підтвердженням чинності на сьогодні; актуальні авторизації АЕО показуються за поточним набором.
ДПС УКРАЇНИ
Податки та податковий статус
| Реєстр | Номер / параметри | Дата реєстрації | Дата припинення | Стан даних |
|---|---|---|---|---|
| ПДВ | 346469626536 | 06.11.2006 | не зазначено у зрізі | архів на 23.02.2022 |
Важливо: записи ПДВ, єдиного податку та податкового боргу вище є останніми доступними офіційними повними зрізами за лютий 2022 року і не підтверджують поточний статус чи поточну суму боргу. ДПС обмежує публічні електронні реєстри на період воєнного стану; VB.ua не трактує відсутність архівного запису як відсутність реєстрації або боргу.
PROZORRO · SPENDING
Державні закупівлі та публічні кошти
| Договір | Замовник | Дата | Сума |
|---|---|---|---|
| UA-2016-10-26-000638-b-b162.02.2 Послуги щодо консультування стосовно систем і програмного забезпечення (72261000-2 Послуги з обслуговування програмного забезпечення) 62.02.20-00.00 Технічна підтримка антивірусного ПЗ, код згідно ДК016:2010 – 62.02.2 (62.02.20-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 72261000-2. | Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"00100227 | 08.12.2016 | 1 665 748 ₴ |
Загальноукраїнський імпорт іде від нових договорів до старих. Відсутність запису під час завантаження ще не означає відсутність договорів у Prozorro.
ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТА
Борги та ризик-фактори
Реєстр боржників
Не знайдено0 провадженьБанкрутство
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУСанкції
Строк завершено1 запис(и) · РНБОРішення АМКУ
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) (представництво в Україні) "Натекс Україна"
- Країна
- Україна
- Указ
- 203/2021 · 21.05.2021
- Строк
- Три роки · до 21.05.2024
Показати санкційні обмеження (15)
- [1] блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном
- [2] обмеження торговельних операцій(повне припинення)
- [4] запобігання виведенню капіталів за межі України
- [5] зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань
- [6] припинення дії або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності, зокрема, припинення дії чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами(наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності, зокрема, анулювання чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами (анулювання)
- [7] заборона участі у приватизації, оренді державного майна резидентами іноземної держави та особами, які прямо чи опосередковано контролюються резидентами іноземної держави або діють в їх інтересах
- [9] обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг та використання телекомунікаційних мереж загального користування(повне припинення)
- [10] заборона здійснення публічних та оборонних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також публічних та оборонних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно з цим Законом
- [12] повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з цим Законом(повна заборона)
- [13] заборона видачі дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави
- [14] припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави
- [16] заборона збільшення розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність
- [18] припинення дії торговельних угод, спільних проектів та промислових програм у певних сферах, зокрема у сфері безпеки та оборони
- [19] заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності
- [25] інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим цим Законом(заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів/сервісів, у тому числі до їх субдоменів)
Санкції показано за офіційним експортом Державного реєстру санкцій РНБО станом на 25.08.2026; рішення АМКУ — за офіційними зведеними відомостями станом на 24.08.2026; банкрутство — за набором ДСА станом на 26.08.2026. Зв’язок з компанією створено за кодом ЄДРПОУ. Для юридично значущої перевірки звіряйте відомості з першоджерелом.
РЕГУЛЯТОРНІ ДАНІ
Ліцензії, дозволи та перевірки
Записів за цим ЄДРПОУ у підключених реєстрах не знайдено
У підключених планах державного контролю на 2026 рік записів не знайдено
Записів за цим ЄДРПОУ у підключеному реєстрі не знайдено
У підключеному архівному зрізі записів не знайдено
У підключених ліцензійних, дозвільних і галузевих реєстрах записів за цим ЄДРПОУ не знайдено. Це не підтверджує відсутність інших ліцензій або заходів контролю.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
Торговельні марки та інші об’єкти ІВ
Частина записів про власників в офіційному API не містить коду ЄДРПОУ, тому відсутність автоматичного зв’язку не є остаточним підтвердженням відсутності ТМ.
Наступні типи даних у цьому ж розділі: винаходи, корисні моделі, промислові зразки, географічні зазначення та авторські права.
ХРОНОЛОГІЯ
Події та зміни компанії
Річна фінансова звітність за 2024 рік
Дохід: немає даних · фінрезультат: -159,6 тис. ₴.
Державна реєстрація юридичної особи
Компанію зареєстровано в Єдиному державному реєстрі.
ПРОЗОРІСТЬ
Джерела бізнес-досьє
VB.ua агрегує офіційні відкриті дані та окремо показує стан підключення кожного джерела. Позначка «ще не перевірено» не означає відсутність відомостей у державному реєстрі. Для юридично значущої перевірки звіряйте дані з першоджерелом.