ЄДР
Реєстраційні дані
- Повна назва
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "УКРСІЛЬГОСПМАШ"
- Статус юридичної особи
- зареєстровано
- Керівник
- ЯРКО МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
- Юридична адреса
- Україна, 01004, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА, будинок 8, ЛІТЕРА "А"
- Організаційна форма
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
- Район
- Не визначено
- Основний КВЕД
- 68.20 · Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
СТРУКТУРА
Власники та уповноважені особи
ЯРКО МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА; громадянство: Україна; розмір частки - 200000,00 грн.
Відомості не оприлюднено
Відомості не оприлюднено
ЗВІТНІСТЬ
Фінансові показники
Компанія є у реєстрі, але річну фінансову звітність для неї у відкритому наборі не знайдено.
ДПС УКРАЇНИ
Податки та податковий статус
Важливо: записи ПДВ, єдиного податку та податкового боргу вище є останніми доступними офіційними повними зрізами за лютий 2022 року і не підтверджують поточний статус чи поточну суму боргу. ДПС обмежує публічні електронні реєстри на період воєнного стану; VB.ua не трактує відсутність архівного запису як відсутність реєстрації або боргу.
PROZORRO · SPENDING
Державні закупівлі та публічні кошти
Договори завантажуються від найновіших до найстаріших; у цій картці збігів у вже обробленій частині поки немає.
ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТА
Суди, борги та ризик-фактори
Судові документи
Ще не перевіреноЄДРСРРеєстр боржників
Є запис6 провадженьБанкрутство
Ще не перевіреноСудова влада УкраїниСанкції
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУРішення АМКУ
Ще не перевіреноконкуренція і торги| Провадження | Категорія | Документ видав | Орган виконання |
|---|---|---|---|
| 78572586 | документ, що не підпадає під згадані категорії | Господарський суд міста Києва | Печерський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Київського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України |
| 61872848 | документ, що не підпадає під згадані категорії | Господарський суд м. Києва | Печерський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Київського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України |
| 60013058 | стягнення коштів | господарський суд міста Києва | Приватний виконавець Татарченко В.Г. |
| 60012238 | стягнення коштів | господарський суд міста Києва | Приватний виконавець Татарченко В.Г. |
| 58741273 | стягнення коштів | Господарський суд м. Києва | Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві |
| 56318706 | стягнення коштів на користь держави | Державна фіскальна служба України Головне управління ДФС у м. Києві | Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві |
Санкції показано за офіційним експортом Державного реєстру санкцій РНБО станом на 25.08.2026 і пов’язано з компанією за кодом ЄДРПОУ. Дані про боржників відображають стан щоденного набору НАІС. Для юридично значущої перевірки звіряйте відомості з першоджерелом.
РЕГУЛЯТОРНІ ДАНІ
Ліцензії, дозволи та перевірки
0 зі статусом «Діє» · реєстр ДПС станом на Не оприлюднено
Заплановані й проведені заходи державного нагляду — наступний етап імпорту.
У підключеному реєстрі ДПС на роздрібну торгівлю пальним записів за цим ЄДРПОУ не знайдено. Це не означає відсутність ліцензій інших видів — їхні профільні реєстри підключатимуться окремо.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
Торговельні марки та інші об’єкти ІВ
Частина записів про власників в офіційному API не містить коду ЄДРПОУ, тому відсутність автоматичного зв’язку не є остаточним підтвердженням відсутності ТМ.
Наступні типи даних у цьому ж розділі: винаходи, корисні моделі, промислові зразки, географічні зазначення та авторські права.
ХРОНОЛОГІЯ
Події та зміни компанії
Державна реєстрація юридичної особи
Компанію зареєстровано в Єдиному державному реєстрі.
ПРОЗОРІСТЬ
Джерела бізнес-досьє
VB.ua агрегує офіційні відкриті дані та окремо показує стан підключення кожного джерела. Позначка «ще не перевірено» не означає відсутність відомостей у державному реєстрі. Для юридично значущої перевірки звіряйте дані з першоджерелом.