ЄДР
Реєстраційні дані
- Повна назва
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЛЮБЕ"
- Статус юридичної особи
- зареєстровано
- Керівник
- МЕЛЬНИК ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ
- Юридична адреса
- Україна, 04073, місто Київ, ВУЛИЦЯ КОПИЛІВСЬКА, будинок 38
- Організаційна форма
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
- Район
- Не визначено
- Основний КВЕД
- 33.12 · Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення
СТРУКТУРА
Власники та уповноважені особи
Натисніть на ПІБ, щоб побачити інші компанії та ФОП із таким самим ПІБ. Це текстовий збіг і він не підтверджує, що йдеться про ту саму людину.
МЕЛЬНИК ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ; громадянство: Україна; розмір частки - 1875,00 грн.
ДАНЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ; громадянство: Україна; розмір частки - 1875,00 грн.
КІСІЛЬ КАТЕРИНА БОРИСІВНА; громадянство: Україна; розмір частки - 1875,00 грн.
ТАРАСЕНКО МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ; громадянство: Україна; розмір частки - 1875,00 грн.
ШЕПІТЬКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ; громадянство: Україна; розмір частки - 1875,00 грн.
причина відсутності: КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) В ТОВАРИСТВІ ВІДСУТНІЙ, ТАК ЯК ВІДСУТНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМАЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ВИРІШАЛЬНИЙ ВПЛИВ НА УПРАВЛІННЯ АБО ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВАРИСТВА БЕЗПОСЕРЕДНЬО АБО ЧЕРЕЗ ІНШИХ ОСІБ
Відомості не оприлюднено
ЗВІТНІСТЬ
Фінансові показники
Компанія є у реєстрі, але річну фінансову звітність для неї у відкритому наборі не знайдено.
ДЕРЖМИТСЛУЖБА
Митні статуси та об’єкти
0 типів реєстрових відомостей
За поточним набором Держмитслужби
Кожен запис має власну дату зрізу
Відсутність збігу не означає, що компанія не здійснює зовнішньоекономічну діяльність.
ДПС УКРАЇНИ
Податки та податковий статус
| Реєстр | Номер / параметри | Дата реєстрації | Дата припинення | Стан даних |
|---|---|---|---|---|
| Єдиний податок | група 3 · ставка 5_33.12, _46.90, _47.78, _33.13 | 01.10.2019 | не зазначено у зрізі | архів на 23.02.2022 |
Важливо: записи ПДВ, єдиного податку та податкового боргу вище є останніми доступними офіційними повними зрізами за лютий 2022 року і не підтверджують поточний статус чи поточну суму боргу. ДПС обмежує публічні електронні реєстри на період воєнного стану; VB.ua не трактує відсутність архівного запису як відсутність реєстрації або боргу.
PROZORRO · SPENDING
Державні закупівлі та публічні кошти
Договори завантажуються від найновіших до найстаріших; у цій картці збігів у вже обробленій частині поки немає.
ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТА
Борги та ризик-фактори
Реєстр боржників
Не знайдено0 провадженьБанкрутство
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУСанкції
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУРішення АМКУ
Не знайденоперевірено за ЄДРПОУСанкції показано за офіційним експортом Державного реєстру санкцій РНБО станом на 25.08.2026; рішення АМКУ — за офіційними зведеними відомостями станом на 24.08.2026; банкрутство — за набором ДСА станом на 26.08.2026. Зв’язок з компанією створено за кодом ЄДРПОУ. Для юридично значущої перевірки звіряйте відомості з першоджерелом.
РЕГУЛЯТОРНІ ДАНІ
Ліцензії, дозволи та перевірки
Записів за цим ЄДРПОУ у підключених реєстрах не знайдено
У підключених планах державного контролю на 2026 рік записів не знайдено
Записів за цим ЄДРПОУ у підключеному реєстрі не знайдено
У підключеному архівному зрізі записів не знайдено
У підключених ліцензійних, дозвільних і галузевих реєстрах записів за цим ЄДРПОУ не знайдено. Це не підтверджує відсутність інших ліцензій або заходів контролю.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
Торговельні марки та інші об’єкти ІВ
Частина записів про власників в офіційному API не містить коду ЄДРПОУ, тому відсутність автоматичного зв’язку не є остаточним підтвердженням відсутності ТМ.
Наступні типи даних у цьому ж розділі: винаходи, корисні моделі, промислові зразки, географічні зазначення та авторські права.
ХРОНОЛОГІЯ
Події та зміни компанії
Державна реєстрація юридичної особи
Компанію зареєстровано в Єдиному державному реєстрі.
ПРОЗОРІСТЬ
Джерела бізнес-досьє
VB.ua агрегує офіційні відкриті дані та окремо показує стан підключення кожного джерела. Позначка «ще не перевірено» не означає відсутність відомостей у державному реєстрі. Для юридично значущої перевірки звіряйте дані з першоджерелом.